olej arganowy na włosy i inne sposoby
Oleje :Arganowy, jojoba, kokosowy, lniany i inne sposoby na zdrowe wlosy…

Implikacje dla ACO wariantów wzrostu wydatków ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Cel wydatków jest następnie obliczany poprzez dodanie do wydatków podstawowych 50% jednoczesnego bezwzględnego (dolara) wzrostu krajowych wydatków na Medicare plus 50% względnego (procentowego) wzrostu krajowych wydatków na Medicare pomnożonego przez wyjściowe wydatki. Jeśli rzeczywiste wydatki różnią się od celu o co najmniej 1%, ACP Pioneer ma 60 do 70% uzyskanych oszczędności lub strat .4,5 Traktując rok 2008 jako hipotetyczny rok wydajności, porównaliśmy rzeczywiste wydatki lokalne z lokalnymi wydatkami na wydatki obliczonymi zgodnie z metodami Pioneer, wykorzystując okres od 2005 do 2007 jako okres odniesienia. Tak więc różnica między docelowym a faktycznym wydatkiem w 2008 r. Wskazuje na dodatkowe oszczędności lub straty, które organizacja z wydatkami równymi lokalnej średniej mogłaby mieć jako Pioneer ACO w 2008 r. Wyraziliśmy również tę różnicę jako udział w lokalnych wydatkach na 2008 r., Przenoszenie przychylność pod względem procentowego odchylenia celów od rzeczywistych wydatków.
Zgodnie z oczekiwaniami różnice między wzrostem wydatków na szczeblu lokalnym i krajowym faworyzowałyby udział Pioneera w obszarach o niskim poziomie wydatków i obszarach o niskim wzroście, a ACO w regionach o wysokim poziomie wydatków i obszarach o wysokim wzroście w niekorzystnej sytuacji. Co więcej, zakres preferencji wskazywał, że ACO w wielu HRR mogły znacznie wzrosnąć lub osiągnąć, nawet 14% w każdym kierunku (patrz tabela). Zasięg był węższy dla obszarów usług Pioneer ACO – zazwyczaj kolekcji HRR – ale nadal była faworyzowana od -4,6 do 3,5%. Tylko w 8 z tych 32 obszarów wzrost wydatków lokalnych sprzyjałby udziałowi Pioneera w 2008 r. Pionierskie ACO będą prawdopodobnie bardziej skłonne do preferencji, niż sugerują nasze wyniki, ponieważ będą podlegać większym przypadkowym zmianom w populacyjnych potrzebach opieki zdrowotnej. W szczególności wykorzystaliśmy szacunki Dartmouth ustalone na podstawie 20% próbek beneficjentów Medicare, ale ACO typu Pioneer zazwyczaj opiekują się mniej niż 20% beneficjentów w ich obszarach usług.
Z punktu widzenia Medicare, bez zmian w świadczeniu opieki, cele wydatków pionierskich zmniejszyłyby refundacje Medicare dla ACO w wysoko płacących HRR o 0,96% (średnia przychylność dla wysokich wydatków HRR -1,6% x 60% strat), ale zmniejszyły zwroty w HRR o niskim wydatku o 0,12% (średnia przychylność -0,2% x 60%), co prawdopodobnie doprowadziło do bardzo niewielkiej redukcji netto w zakresie zmienności geograficznej wydatków.
Oceniliśmy także stabilność wzrostu wydatków na HRR w czasie, aby określić, na ile ACO mogą przewidzieć przychylność modelu płatności Pioneer na podstawie lokalnych trendów wyjściowych. Na przykład tylko 44% HRR miało wysoką lub niską średnią roczną stopę wzrostu zarówno w latach 2003-2006, jak iw latach 2006-2008; korelacja między tymi stopami wzrostu wynosiła -0,18, a była to wartość zbliżona do korelacji między wcześniejszymi okresami.2 W związku z tym, podejmując decyzję o udziale w programie Pioneer, organizacje prawdopodobnie nie były w stanie przewidzieć na podstawie wcześniejszego wzrostu wydatków, niezależnie od tego, czy wzrost lokalnych wydatków na wyniki lata 2012 do 2014 byłyby korzystne.
Wyniki te mają ważne implikacje dla programów Medicare ACO. W ramach uzgodnień dotyczących płatności, które wykorzystują krajowe czynniki wzrostu do ustalania docelowych wydatków, zmienność lokalnego wzrostu wydatków może spowodować, że wielu ACO osiągnie znaczne oszczędności lub poniesie znaczne straty, które nie są związane z ich wysiłkami na rzecz poprawy wydajności w odpowiedzi na umowy ACO
[więcej w: przegladarka skierowan sanatoryjnych, lapisowanie zębów u dzieci, układanie włosów męskich ]

Tags: , ,

No Responses to “Implikacje dla ACO wariantów wzrostu wydatków ad”

 1. Flint Says:

  Article marked with the noticed of: badanie emg warszawa[...]

 2. Crash Test Says:

  Sporo ciekawych informacji

 3. Fast Draw Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: psycholog dziecięcy kielce[...]

 4. Nel Says:

  najgorsze są skurcze jelit

 5. Hubert Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: palarnia kawy[...]

 6. Józef Says:

  Ja słyszałam i czytałam ksiazke Po co ten Jod

Powiązane tematy z artykułem: lapisowanie zębów u dzieci przegladarka skierowan sanatoryjnych układanie włosów męskich