olej arganowy na włosy i inne sposoby
Oleje :Arganowy, jojoba, kokosowy, lniany i inne sposoby na zdrowe wlosy…

Implikacje dla ACO wariantów wzrostu wydatków cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Takie oszczędności dla ACO będą stratami dla Medicare, a takie straty dla ACO będą oszczędnościami dla Medicare. W połączeniu z ACO, te oszczędności i straty Medicare mogą w dużej mierze zrekompensować skutki budżetowe, ale mogą nie zmniejszyć geograficznej zmienności w wydatkach tak bardzo, jak zamierzają programy. W przypadku około połowy uczestniczących w ACO oszczędności i straty będą się wzajemnie kompensować przez trzyletnie okresy, ponieważ lokalne stopy wzrostu oscylują wokół średniej krajowej; druga połowa może mieć trwałe oszczędności lub straty w okresach trzyletnich. (Wynika to z faktu, że roczne stopy wzrostu były konsekwentnie wysokie lub niskie od 2005 do 2008 w 55% HRR.) Dlatego wykorzystanie krajowych czynników wzrostu do ustalania celów wydatków przedstawia przyszłym ACO z dużym hazardem, który może zniechęcić do uczestnictwa i ograniczenia rozszerzenie programów ACO.
Na samym początku, wykorzystanie lokalnych czynników wzrostu do ustalania docelowych wydatków może lepiej dostosować oszczędności dla ACO z oszczędnościami na Medicare i zmniejszyć niepewność finansową związaną z uczestnictwem. Nasze wyniki sugerują również, że wstępne oceny tych programów powinny porównywać wyniki ACO nie tylko z programowymi celami, ale także z wydajnością lokalnych grup kontrolnych, przy użyciu quasi-eksperymentalnych projektów. Ponieważ programy ACO rozszerzają się, na rynkach zdominowanych przez ACO trudno będzie dokonać wiarygodnych oszacowań lokalnego wzrostu wydatków dla beneficjentów Medicare nieprzypisanych do ACO. Ustalanie docelowych wydatków w takich obszarach w oparciu o lokalne stopy wzrostu – które byłyby w pełni określone przez średnią wydajność wydatków lokalnych ACO – mogłoby sprzyjać zdrowemu współzawodnictwu, ponieważ ACO dążą do osiągnięcia lepszych wyników niż średnia. Mogłoby to również zmniejszyć zachęty wynikające z możliwości oszczędności, ponieważ ACO byłyby nagradzane tylko wtedy, gdyby przewyższały konkurencję w spowalnianiu wzrostu wydatków. W związku z tym uzasadnione może być rozważenie połączenia lokalnych i krajowych wskaźników wzrostu w miarę rozwoju programów ACO.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1202004) został opublikowany 25 kwietnia 2012 r. O godz.
Author Affiliations
Z Departamentu Polityki Opieki Zdrowotnej Harvard Medical School (JMM, ZS); oraz Oddział Ogólnej Medycyny Wewnętrznej i Podstawowej Opieki, Departamentu Medycyny, Brigham i Szpitala dla Kobiet (JMM) – oba w Bostonie; oraz National Bureau of Economic Research, Cambridge, MA (ZS).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, Centra Usług Medicare i Medicaid. Program Medicare: Program Medicare Shared Savings: odpowiedzialne organizacje opieki: ostateczna zasada. Fed Regist 2011; 76: 67802-67990 (http://www.gpo.gov/fdsys/pkg/FR-2011-11-02/pdf/2011-27461.pdf)
Medline
2. Chernew ME, Sabik L, Chandra A, Newhouse JP. Zapewnienie stabilności fiskalnej reformy systemu opieki zdrowotnej. N Engl J Med 2010; 362: 1-3
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
3. Centrum innowacji Medicare i Medicaid Wybrani uczestnicy w modelu Pioneer ACO. 2011 (http://innovations.cms.gov/Files/x/Pioneer-ACO-Model-Selectee-Descriptions-document.pdf).

4. Idem. Wniosek o aplikację złożony przez Pioneer odpowiedzialny za organizację opieki (ACO). 2011 (http://innovations.cms.gov/Files/x/Pioneer-ACO-Model-Request-For-Applications-document.pdf).

5. Idem. Pioneer ACO i finansowe metody uzgadniania. 2011 (http://innovations.cms.gov/Files/x/Pioneer-ACO-Model-Benchmark- Metodology-document.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (9)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: koagulacja na podczerwień na włosy, koagulacja na podczerwień, hydroksyzyna cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Implikacje dla ACO wariantów wzrostu wydatków cd”

  1. The Howling Swede Says:

    I prosze nie zwalac winy na lekarzy

  2. Lady Killer Says:

    [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: plan treningowy[...]

  3. Springheel Jack Says:

    Zrobiłem to badanie.

Powiązane tematy z artykułem: hydroksyzyna cena koagulacja na podczerwień uzdrowisko leczenia sanatoryjnego dorosłych