olej arganowy na włosy i inne sposoby
Oleje :Arganowy, jojoba, kokosowy, lniany i inne sposoby na zdrowe wlosy…

Lost in Translation – Cómo se dice, “Ustawa o ochronie pacjenta i przystępnej cenie”

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Morskie morze, poruszone Aktem Przystępności Finansowej (ACA), stało się bardziej zmienne w ciągu 2 lat od jego przejścia. Niezależnie od tego, czy chodzi o konstytucyjność mandatu ubezpieczeniowego, ekonomiczną wykonalność ekspansji Medicaid czy kontrowersje nad klauzulami sumienia, wiele zostało powiedziane i napisane zarówno na poparcie ustawy, jak i przeciw. A jeśli całe prawo nie zostanie unieważnione przez Sąd Najwyższy, o wiele więcej zostanie napisanych zanim kluczowe komponenty ACA zostaną wdrożone w 2014 roku. W mojej praktyce w klinice dydaktycznej programu rezydencji medycyny rodzinnej widzę wielu pacjentów, którzy mają skorzystać z rozszerzenia dostępu do ubezpieczeń. Osoby pracujące z kosztownymi przewlekłymi chorobami, które nie kwalifikują się do Medicaid i nie osiągnęły wieku uprawniającego do Medicare, zostaną wprowadzone do puli ubezpieczeń i usunięte z listy charytatywnej naszego systemu opieki zdrowotnej. W naszej praktyce istnieje nadzieja, że łatwiej będzie służyć pacjentom, którzy obecnie nie są ubezpieczeni.
Jest jednak jeden spory fragment mojego panelu pacjentów – nieudokumentowanych imigrantów – dla których ACA jest jedynie abstrakcją. Ich historie są znajome w mojej klinice, najlepiej najlepiej zilustrowane przez opisanie reprezentatywnej rodziny kompozytów. Pani R., powiedzmy, jest 34-letnią kobietą z upośledzoną tolerancją glukozy, którą widzę regularnie z powodu różnych objawów, które, jak podejrzewam, są związane z depresją. Mieszka z dwójką dzieci w wieku 12 i 9 lat i jej mężem, którego leczę z powodu nadciśnienia. Pracuje w budownictwie dla wykonawcy, który obecnie buduje sześciopiętrowy dodatek do szpitala. Pani R. i jej rodzina przybyli do tego kraju z Ameryki Środkowej 7 lat temu. Jej mąż nie otrzymuje zasiłków na ubezpieczenie zdrowotne, a status nieudokumentowanego ich dziecka wyklucza ich z Medicaid. Ich rodzina zyskuje dostęp do moich usług poprzez program systemu szpitalnego dla ubogich.
Zwolennicy ACA donoszą o dramatycznym wpływie ustawy na szacowane 50 milionów Amerykanów, którzy obecnie nie są ubezpieczeni2. Rzeczywiście, rozszerzenie ubezpieczenia i ubezpieczenia Medicaid zapewni teoretyczny dostęp do systemu opieki zdrowotnej dla wielu osób. Jednak w przypadku około 11 milionów nieudokumentowanych osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych 3 ACA prawdopodobnie utrudni uzyskanie dostępu do podstawowych usług podstawowej opieki zdrowotnej. A to dlatego, że do tej pory nieudokumentowani podróżowali z dziesiątkami milionów Amerykanów bez ubezpieczenia zdrowotnego. Nieudokumentowane czekanie z nieubezpieczonymi Amerykanami w ośrodkach zdrowia i klinikach okręgowych; ubiegają się o ulgowe opłaty z systemów szpitalnych wraz z obywatelami. Ich sytuacja była w dużej mierze powiązana z sytuacją nieubezpieczonych Amerykanów. Do teraz.
Dzięki pełnemu wdrożeniu ACA dziesiątki milionów Amerykanów uzyska dostęp do rutynowych usług opieki zdrowotnej. Ta fala nowych pacjentów obciąży infrastrukturę opieki zdrowotnej. Jeśli twierdzenia zwolenników ACA są prawdziwe, zwiększony dostęp do ubezpieczeń powinien wyeliminować nieskompensowaną opiekę i drastycznie zmniejszyć potrzebę opieki charytatywnej. Ten pozornie pozytywny obrót wydarzeń rodzi niepokojące pytanie: w miarę zmniejszania się programów pomocy publicznej, gdzie nieudokumentowani będą szukać opieki.
Debata wokół ACA wyjaśnia, że krajowi brakuje środków ekonomicznych i woli politycznej, by zaspokoić potrzeby nieoficjalnych imigrantów w zakresie opieki zdrowotnej
[hasła pokrewne: tytoń papierosowy 1kg, seboradin fitocell, sanmed kwidzyn ]

Tags: , ,

No Responses to “Lost in Translation – Cómo se dice, “Ustawa o ochronie pacjenta i przystępnej cenie””

  1. Fast Draw Says:

    Nie bardzo zrozumialem zasade tego

  2. Daria Says:

    Article marked with the noticed of: probolan 50[...]

  3. Krzysztof Says:

    taki lekarz pod kątem onkologicznym zbada znamiona

Powiązane tematy z artykułem: sanmed kwidzyn seboradin fitocell tytoń papierosowy 1kg