olej arganowy na włosy i inne sposoby
Oleje :Arganowy, jojoba, kokosowy, lniany i inne sposoby na zdrowe wlosy…

Ostrzeżenie: Leki antykoncepcyjne mogą powodować bóle polityczne

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Foster Friess, konserwatywny polityczny dawca, niedawno zdyskontował znaczenie polisy ubezpieczeniowej dla środków antykoncepcyjnych, mówiąc: W moich czasach używali Bayer Aspirin do antykoncepcji. Dziewczęta umieściły go między kolanami i nie było to aż tak kosztowne. Chociaż jego komentarz był oszołomiony ankieterom Andrei Mitchell, to przynajmniej skupił się na kwestii środków antykoncepcyjnych. Większość krytyków federalnych wysiłków mających na celu zapewnienie dostępu do środków antykoncepcyjnych zmieniło tę kwestię jako wojnę z religią. I jako teolog z Uniwersytetu Georgetown, Tom Reese, powiedział National Public Radio na początku lutego: Jeśli spór dotyczy wolności religijnej, biskupi wygrywają. Jeśli argumenty dotyczą środków antykoncepcyjnych, administracja wygrywa. Rzeczywiście, grupa 501 (c) (4) rzecznictwa Przyczyna sumienia została już utworzona w celu wykorzystania mediów w celu przyspieszenia działań legislacyjnych i promowania poglądu, że debata ta nie jest o antykoncepcji, ale raczej o wolności i ochronie naszych wartości religijnych . Ponieważ przeciętna Amerykanka spędza 5 lat w ciąży (lub próbuje być) i 30 lat stara się nie zajść w ciążę, prawie 99% aktywnych seksualnie kobiet stosowało antykoncepcję. A najskuteczniejsze środki antykoncepcyjne – takie jak pigułka antykoncepcyjna i wkładki domaciczne (IUD) – są niedostępne, z wyjątkiem recepty, która czyni je częścią systemu opieki zdrowotnej, a nie tylko wyborem stylu życia, który przypomina odstraszanie kosmetyków. To, że takie środki antykoncepcyjne stanowią opiekę zdrowotną, jest jeszcze jaśniejsze, gdy weźmie się pod uwagę zmniejszenie zachorowalności i umieralności matek i noworodków z powodu odstępów między narodzinami lub stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych w stanach od trądziku po guzy włókniste macicy.
Ale środki antykoncepcyjne mogą być drogie. Tabletki antykoncepcyjne mogą kosztować 600 USD rocznie, a wkładka może kosztować 1000 USD, więc wiele kobiet preferuje tańsze, choć mniej niezawodne opcje, takie jak prezerwatywy, a nawet wycofanie. Ochrona ubezpieczeniowa pozwala kobietom na prawdziwy wybór. Zgodnie z zaleceniami Instytutu Medycyny, zgodnie z ustawą o przystępnej cenie, ubezpieczone kobiety będą kwalifikowały się do stosowania środków antykoncepcyjnych bez ponoszenia opłat, w ramach szeregu usług profilaktycznych.
Polityki państwowe dotyczące pokrycia antykoncepcyjnego Administracja Obamy zwolniła domy kultu od wymogu oferowania pracownikom ubezpieczenia zdrowotnego obejmującego antykoncepcję – polityka bardziej hojna niż polityka wielu z 28 państw, które już wymagają ubezpieczycieli, aby objęły środki antykoncepcyjne (patrz tab.). Jednak początkowo zwolnienie nie miało zastosowania do instytucji takich jak szpitale i uniwersytety, których podstawowym celem było niereligijne, nawet jeśli instytucja była powiązana z sektą religijną. Takie instytucje podlegają zazwyczaj przepisom powszechnie obowiązującym w zakresie ich niereligijnych funkcji, takich jak ustawy o prawach obywatelskich zakazujące dyskryminacji w zatrudnieniu poza kontekstem funkcji ministerialnych. A Komisja ds. Równych Szans Zatrudnienia już stwierdziła, że wyodrębnienie antykoncepcji z zakresu leków na receptę i profilaktyki antynarkotykowej jest formą dyskryminacji ze względu na płeć zabronioną przez tytuł VII ustawy o prawach obywatelskich, bez zwolnień dla religijnych pracodawców.1 Niemniej jednak wśród rosnących konflikt, administracja rozszerzyła swoje zwolnienia na szpitale i uczelnie powiązane religijnie, decydując zamiast tego, że ich zakontraktowane firmy ubezpieczeniowe będą musiały objąć środki antykoncepcyjne bez wsparcia finansowego ze strony instytucji
[więcej w: polineo, pioch kartuzy, atrium21 ]

Tags: , ,

No Responses to “Ostrzeżenie: Leki antykoncepcyjne mogą powodować bóle polityczne”

 1. Róża Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do mięśnie[...]

 2. Jan Says:

  Co można zrobić zanim karetka dotrze,jak takiej osobie pomóc ?

 3. Nina Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu leczenie kanalowe bytom[...]

 4. Gunhawk Says:

  nie trzeba katować się restrykcyjnymi detoksami

 5. Aurelia Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do dom starcow[...]

 6. Suicide Jockey Says:

  U mnie szybko udalo sie wrocic do normalnego funkcjonowania

Powiązane tematy z artykułem: atrium21 pioch kartuzy polineo