olej arganowy na włosy i inne sposoby
Oleje :Arganowy, jojoba, kokosowy, lniany i inne sposoby na zdrowe wlosy…

Podnoszenie zysków ze szpitala jest opłacalne

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W ciągu ostatniego dziesięciolecia płaca za wydajność w służbie zdrowia ewoluowała od koncepcji do polityki z niezwykłą szybkością. W październiku 2012 r. Szpitale ostrej opieki w USA zaczną otrzymywać wynagrodzenie za wyniki w ramach programu zakupów opartych na wartości w szpitalu Medicare (1). Jednak zgromadzone dowody budzą poważne wątpliwości, czy program poprawi wartość opieki zdrowotnej. Jak doszliśmy do tego punktu i co można zrobić, aby przekierować politykę w miarę, jak VBP jest wdrażana na szczeblu krajowym. Płacenie za wydajność jest uzasadnione ekonomicznym truizmem: pieniądze zmieniają zachowanie. We wczesnych dniach opłacania wydajności ten aksjomat był w dużej mierze testowany przez prywatnych płatników w placówkach ambulatoryjnych. Z ograniczoną aktywnością po stronie pacjentów hospitalizowanych przejęli Centers for Medicare i Medicaid Services (CMS) – historycznie innowator w zakresie płatności szpitalnych. W 2004 r. Agencja zaczęła płacić amerykańskim szpitalom za publiczne zgłaszanie swoich wyników na podstawie zestawu miar procesów opieki.
Środki jakości, które należy stosować w ramach programu zakupów opartych na wartości w Medicare. Premia motywacyjna Premier Hospital, dobrowolny program pay-for-performance wspólnie wdrożony przez CMS i Premier Inc. ( alians dla poprawy wydajności szpitali), był kolejnym krokiem. Wczesne wyniki okazały się bardzo obiecujące: wpływowy artykuł ujawnił, że uczestniczące szpitale miały skromnie wyższe wskaźniki poprawy w zakresie opieki nad procesem niż dopasowane szpitale porównawcze dla każdej z diagnoz, dla których zapewniono zachęty (ostry zawał mięśnia sercowego, niewydolność serca i zapalenie płuc). ) w ciągu pierwszych 3 lat trwania programu.2 Do tego czasu wynagrodzenie za wyniki przeszło przez punkt krytyczny3. W 2007 r. CMS przedstawił Kongresowi raport przedstawiający propozycję wynagrodzenia za wyniki w szpitalach. Wiele kluczowych postanowień tego sprawozdania przyjęto w ustawie o przystępności cenowej (ACA). Sekcja 3001 ACA określa, w jaki sposób wyniki szpitala będą mierzone w ramach VBP i wyznaczy ambitny harmonogram realizacji programu (patrz tab.).
W związku z rosnącym rozmachem politycznym badacze bacznie przyglądali się płaceniu szpitala za wyniki. Druga fala badań z pierwszych 3 lat programu Premier Demonstration wzbudziła wątpliwości, czy faktycznie poprawiła opiekę4. Jeszcze bardziej zniechęcające były wyniki drugiego etapu programu, poczynając od 2006 r., Który wprowadził nową zachętę do zapłaty. strukturę, dzięki czemu program jest bardziej zgodny z rozwijającymi się planami VBP Medicare. Ta druga faza przyniosła również wzrost o prawie 50% całkowitej kwoty wypłaconych premii. Jednak zmiany te nie przyczyniły się do dodatkowej poprawy jakości; w ramach nowego programu poprawa w stosunku do szpitali porównawczych faktycznie spadła.5 W tym samym czasie wdrożono w szpitalu program wynagradzania za wydajność wdrożony przez Medicaid w Massachusetts, z zachętami w przybliżeniu pięciokrotnie wyższymi niż te, które zostały wykorzystane w Premier Demonstracji program pokazał również, że wynagrodzenie za wyniki nie ma wpływu na jakość.
Krótko mówiąc, wczesny sukces wynagrodzenia szpitalnego za wyniki nie można powtórzyć. Ale każda próba replikacji została wdrożona w innym środowisku gospodarczym, oferowała różne poziomy zachęt finansowych i mierzyła wydajność w różny sposób
[patrz też: imperium zmysłów, polineo, przegladarka skierowan sanatoryjnych ]

Tags: , ,

No Responses to “Podnoszenie zysków ze szpitala jest opłacalne”

 1. Highlander Monk Says:

  [..] Cytowany fragment: alergia u dzieci[...]

 2. Gabriel Says:

  polski personel medyczny…

 3. Tola Says:

  [..] Cytowany fragment: kosmetyka pielęgnacyjna[...]

 4. Łukasz Says:

  Aby być zdrowym trzeba chcieć się wyleczyć!

 5. Aleksander Says:

  Article marked with the noticed of: Kołdry dla alergików[...]

 6. Wooden Man Says:

  mononukleoza

Powiązane tematy z artykułem: imperium zmysłów polineo przegladarka skierowan sanatoryjnych