olej arganowy na włosy i inne sposoby
Oleje :Arganowy, jojoba, kokosowy, lniany i inne sposoby na zdrowe wlosy…

Reakcja rezydentów na przepisy dotyczące czasu pracy – badanie krajowe cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Podobnie, 50,1% mieszkańców stwierdziło, że ilość odpoczynku, którą uzyskali, pozostała niezmieniona, a 58,9% stwierdziło, że całkowita liczba przepracowanych godzin pozostała niezmieniona, pomimo znacznego ograniczenia stażystów. Zaproponowano nowe regulacje ACGME w celu poprawy trzech obszarów – opieki nad pacjentem, edukacji rezydentów i jakości życia mieszkańców – poprzez zmianę jakości i ilości przepracowanych godzin, a także poprzez zwiększenie nadzoru w szpitalach pedagogicznych. Jednak nasze dane pokazują, że wielu mieszkańców uważa, że korzyści te nie zostały potwierdzone w praktyce. Prawie połowa mieszkańców (48,4%) nie zgadza się z regulacjami – dwukrotnie więcej niż tych, którzy je zatwierdzają (22,9%).
Wyniki badania sugerują kilka możliwych wyjaśnień tego niezadowolenia. Po pierwsze, mieszkańcy pracują w tej samej liczbie godzin bez zmian w ilości odpoczynku, jaką otrzymują, i przy gorszych harmonogramach niż w zeszłym roku, co obniża ich ogólną jakość życia. Po drugie, mieszkańcy uważają, że główny cel szkolenia – gotowość do przejścia z internowanego na seniora, a następnie ostatecznie do lekarza – jest opóźniony. Po trzecie, nie pojawił się rzekomy wzrost dostępnego nadzoru ani korzyści dla bezpieczeństwa i edukacji, które towarzyszyłyby zwiększonej frekwencji. Wreszcie wzrosła częstotliwość przekazywania, zmniejszając ciągłość opieki, a przez to negatywnie wpływając na doświadczenie edukacyjne i emocjonalne związane z silnym związkiem między lekarzem a pacjentem.
Jesteśmy przekonani, że większość mieszkańców popiera pewną formę regulacji godzinowej i nie zdecyduje się powrócić do modelu Halsteda. Jednak podejście uniwersalne może nie być odpowiednie lub odpowiednie dla wszystkich uczestników szkolenia i programów szkoleniowych. W ostatecznym rozrachunku zamierzone i rzeczywiste skutki wymogów w zakresie godzin pracy ACGME z 2011 r. Mogą nie zostać dostosowane. Niemniej jednak potrzebne będą dalsze badania w celu określenia, w jaki sposób wpływa na bezpieczeństwo i jakość opieki, a także na edukację mieszkańców.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1202848) został opublikowany 30 maja 2012 r. O godzinie.
Author Affiliations
Od Wydziałów Chirurgii Plastycznej i Chirurgii Ogólnej (BCD) i oddziału medycyny (SAF), Warren Alpert Medical School of Brown University; i Szpital Rhode Island (BCD, SAF) – oba w Providence, RI; i Departament Chirurgii, Vanderbilt University Medical Center, Nashville (DAC).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Landrigan CP, Rothschild JM, Cronin JW, i in. Wpływ redukcji godzin pracy stażystów na poważne błędy medyczne w oddziałach intensywnej terapii. N Engl J Med 2004; 351: 1838-1848
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
2. Blum AB, Raiszadeh F, Shea S, i in. Opinia publiczna USA dotycząca proponowanych limitów godzin pracy lekarza rezydenta. BMC Med 2010; 8: 33-33
Crossref Web of Science Medline
3. Drolet BC, Spalluto LB, Fischer SA. Perspektywy mieszkańców na temat nadzoru ACGME i godzin służby – ogólnokrajowe badanie N Engl J Med 2010. DOI: 10.1056 / NEJMp1011413.

4. Antiel RM, Thompson SM, Reed DA, i in. Zalecenia ACGME dotyczące godzin pracy – krajowe badanie dyrektorów programów rezydencyjnych. N Engl J Med 2010. DOI: 10.1056 / NEJMp1008305.

5. Podręcznik zasobów danych ACGME: rok akademicki 2010-2011. Rada ds. Akredytacji dla Absolwenta Edukacji Medycznej, 2011 (http://www.acgme.org/acwebsite/databook/2010-2011_ACGME_Data_Resource_Book.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (66)
Zamknij Cytowanie artykułów
[więcej w: nortryptylina, elavil lek, sanmed kwidzyn ]

Tags: , ,

No Responses to “Reakcja rezydentów na przepisy dotyczące czasu pracy – badanie krajowe cd”

 1. Marta Says:

  nauka i medycyna jest potrzebna

 2. Piotr Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do stomatolog bielsko[...]

 3. Lilianna Says:

  Co z suplementami diety zalecanymi

 4. The Dude Says:

  Article marked with the noticed of: dentysta ceny[...]

 5. Celtic Charger Says:

  czy to koniecznie musi być olej lniany budwigowy?

Powiązane tematy z artykułem: elavil lek nortryptylina sanmed kwidzyn